Buty Asics Gel Sensei 5 B402Y-4101

Nowy produkt

234,55 zł

-50,00 zł

284,55 zł

Produkt dostępny

Przedstawiamy buty do siatkówki firmy Asics. Są one wykonane z materiałów syntetycznych oraz tkaniny.Połączenie ze sobą technologii DuoMax Support System,I.G.S. – Impact Guide System orazsystemów RearFoot Gel i Forefoot Gel zapewnia bardzo dobrą amortyzacje stopy oraz znacznie zwiększa siłę wraz z dynamiką, poprzez utwardzaną płytkę znajdującą się w przedniej części podeszwy. Dodatkowo podnosi wygodę i komfort użytkowania oraz chroni przed wszelkiego rodzaju kontuzjami bądź urazami.

Przeznaczenie: buty do siatkówki

Producent: Asics

Kolor: niebieski/biały/pomarańczowy

Waga: 400 g

Materiały wykorzystane w cholewce obuwia: materiały syntetyczne/tkanina

Technologie:

DuoMax Support System – technologia polegająca na zastosowaniu dwóch elementów w podeszwie o innej gęstości w taki sposób, aby zapobiegać przekręcaniu się i destabilizacji stopy.

 I.G.S – Impact Guide System – jest wykorzystywana praktycznie w każdym modelu butów sygnowanych przez markę Asics. Polega na wspieraniu stopy podczas wielu faz ruchu, poprawia amortyzację stopy oraz chroni przed urazami.

RearFoot Gel i Forefoot Gel – jest to utwardzana płytka znajdująca się w przedniej części buta, która ma za zadanie wspierać stopę, dając maksymalny komfort oraz wygodę. Ponadto amortyzuje wstrząsy powstałe podczas użytkowania.